2C'
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 7:05- 7:50 s_zaj.sport.-3/3 #S3 001 s_zaj.sport.-1/3 TL AZS2
s_zaj.sport.-2/3 #S2 AZS1
s_zaj.sport.-3/3 #S3 hala1
s_zaj.sport.-3/3 #S3 001   s_zaj.sport.-3/3 #S3 001
1 8:00- 8:45 s_zaj.sport.-1/3 TL AZS2
s_zaj.sport.-2/3 #S2 orlik1
s_zaj.sport.-3/3 #S3 204
s_zaj.sport.-1/3 TL AZS2
s_zaj.sport.-2/3 #S2 AZS4
s_zaj.sport.-3/3 #S3 hala1
s_zaj.sport.-1/3 TL AZS2
s_zaj.sport.-2/3 #S2 AZS3
s_zaj.sport.-3/3 #S3 hala2
s_zaj.sport.-1/3 PP AZS7
s_zaj.sport.-2/3 #S2 AZS1
s_zaj.sport.-1/3 TL AZS2
s_zaj.sport.-2/3 #S2 002
s_zaj.sport.-3/3 #S3 AZS3
2 8:55- 9:40 s_zaj.sport.-1/3 TL AZS2
s_zaj.sport.-2/3 #S2 orlik1
s_zaj.sport.-3/3 #S3 @
s_zaj.sport.-1/3 TL AZS2
s_zaj.sport.-2/3 #S2 AZS4
s_zaj.sport.-3/3 #S3 hala1
s_zaj.sport.-1/3 TL AZS2
s_zaj.sport.-2/3 #S2 AZS5
s_zaj.sport.-3/3 #S3 hala2
s_zaj.sport.-1/3 PP AZS7
s_zaj.sport.-2/3 #S2 AZS1
s_zaj.sport.-1/3 TL AZS2
s_zaj.sport.-2/3 #S2 AZS4
s_zaj.sport.-3/3 #S3 AZS3
3 9:50-10:35 s_zaj.sport.-1/3 TL AZS2
s_zaj.sport.-2/3 #S2 orlik1
s_zaj.sport.-3/3 #S3 hala1
u_hist.i sp.-1/2 TZ 303
u_przyroda-2/2 AW 201
s_zaj.sport.-1/3 TL AZS2
s_zaj.sport.-2/3 #S2 AZS1
s_zaj.sport.-3/3 #S3 orlik1
s_zaj.sport.-1/3 PP AZS7
s_zaj.sport.-2/3 #S2 001
s_zaj.sport.-1/3 TL AZS2
s_zaj.sport.-2/3 #S2 AZS1
s_zaj.sport.-3/3 #S3 AZS4
4 10:45-11:30 r_biologia-1/2 #B2 216
r_historia-2/2 #H2 114
zaj. wych. BU 104 r_geografia-2/6 #G2 116
r_chemia-3/6 #CH2 214
r_wos-4/6 #W2 103
r_matematyka-5/6 #M2 203
r_angielski-6/6 #A2 105
r_geografia-2/6 #G2 116
r_chemia-3/6 #CH2 214
r_wos-4/6 #W2 103
r_matematyka-5/6 #M2 203
r_angielski-6/6 #A2 105
r_biologia-1/2 #B2 216
r_historia-2/2 #H2 114
5 11:40-12:25 u_hist.i sp.-1/2 TZ 303
u_przyroda-2/2 AW 201
r_biologia-1/2 #B2 216
r_historia-2/2 #H2 114
j.angielski BO 105 r_geografia-2/6 #G2 116
r_chemia-3/6 #CH2 214
r_wos-4/6 #W2 103
r_matematyka-5/6 #M2 203
r_angielski-6/6 #A2 105
r_biologia-1/2 #B2 216
r_historia-2/2 #H2 114
6 12:40-13:25 r_geografia-2/6 #G2 116
r_chemia-3/6 #CH2 201
r_wos-4/6 #W2 103
r_matematyka-5/6 #M2 203
r_angielski-6/6 #A2 105
r_geografia-2/6 #G2 116
r_chemia-3/6 #CH2 214
r_wos-4/6 #W2 103
r_matematyka-5/6 #M2 203
r_angielski-6/6 #A2 105
r_biologia-1/2 #B2 216
r_historia-2/2 #H2 114
r_biologia-1/2 #B2 216
r_historia-2/2 #H2 114
r_geografia-2/6 #G2 116
r_chemia-3/6 #CH2 214
r_wos-4/6 #W2 103
r_matematyka-5/6 #M2 203
r_angielski-6/6 #A2 105
7 13:40-14:25 wf PP AZS7 j.niemiecki BU 104 matematyka MN 203 j.angielski BO 105 u_zaj.art. KR 001
8 14:35-15:20 matematyka MN 203 religia-1/2 #R2 202 j.polski BS 113 j.angielski BO 105 j.niemiecki BU 104
9 15:30-16:15 j.polski BS 113 religia-1/2 #R2 202 j.polski BS 113 matematyka MN 203 matematyka MN 203
10 16:20-17:05 j.polski BS 113     wf PP AZS7 wf PP AZS7
Obowiązuje od: 17.09.2018
Drukuj plan
wygenerowano 2018-09-13
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum