1. Kontakty i harmonogram spotkań

Najbliższe spotkanie: 05 listopada (poniedziałek) -  sala nr 002, godz. 17.00

Cel:

  • - spotkanie z przedstawicielami samorządu uczniowskiego,
  • - planowane spotkanie przed wywiadówkami 13 listopada - uwagi i oczekiwania rodziców.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Znalezione obrazy dla zapytania kontakty

Na podstronie wszelkie kontakty i harmonogram działań RR:

 

Mariusz Pluta - Dyrektor ZSO nr 6 (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Anna Jundził - Wicedyrektor  (e-mail: wiceTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

? - Wicedyrektor  (e-mail: wiceTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Michał Rychlicki - Wicedyrektor d.s. sportowych (e-mail: wiceTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

 

  klasa wych. przew. 3-ki przew. samorządu
% x 50 zł/sem
1 3a G Anna Przewoźna (wf) Kinga Bochan Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    

 

 

 

2 3b G        
3 3c G        
  3d G Renata Korpus-Piskorska (mat.) Iwona Wasikowska iwonawasilkowska@wp    
4  1a Lo  

Barbara Gofman Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Józef Schab Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   
5  1b Lo   Anna Janik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    
6  1c Lo  

Tomasz Czarkowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   
7 1d Lo  

Anna Stasik - przewodnicząca Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   
8  2a Lo   Zbigniew Riegel - skarbnik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    
9  2b Lo  

Barbara Anioł Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wojciech Nowakowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   
10  2c Lo        
11  3a Lo   Adam Wojnicki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    
12  3b Lo        
13  3c Lo Bożena Sucharska (pol.)

Wiesława Górka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jakub Aleksandrowicz - sekretarz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   
  razem        


 

 

 

Free Joomla! templates by AgeThemes