Niedziela, dnia 24 września: Trwa przebudowa STAREJ strony www.   Zakończenie prac w poniedziałek , dnia 25 września we wczesnych godzinach rannych.

 

Z okazji jubileuszu 70-lecia naszego Liceum Ogólnokształcącego chcemy zgromadzić wspomnienia naszych absolwentów związaen ze szkołą i tym samym ocalić je od zapomnienia. Dziękujemy panu Sławomirowi Pieniążek (matura 1951) za nadesłane wspomnienia i fotografie.
GORĄCO APELUJEMY do absolwentów i byłych pracowników naszego LO aby również podzielili się swoimi wspomnieniami.

Wspomnienia, fotografie, kopie dokumentów związanych z historią szkoły można przysłać do nas za pomocą poczty elektronicznej na adres: jubileusz@vilogdansk.pl. Ponieważ mamy od 2007 r w naszej szkole swoje radio internetowe oraz studio nagrań istnieje również możliwość nagrania wspomnień za pomocą rozmowy telefonicznej. Wystarczy poinformować nas mailem, lub telefonicznie o gotowości udzielenia takiego wywiadu drogą telefoniczną i w ustalonym dogodnym dla obu stron zatelefonujemy i nagramy wspomnienia w formie wywiadu.  

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by Age Themes