Niedziela, dnia 24 września: Trwa przebudowa STAREJ strony www.   Zakończenie prac w poniedziałek , dnia 25 września we wczesnych godzinach rannych.

 

Zakończenie rolu szkolnego w LO: fotorelacja

Fotoreportaż z zakończenia roku szkolnego 2016/18 obiektywem  szkolnego fotoreportera Weroniki Szpucha z klasy 2B LO.  Zobacz więcej o Weronice: TUTAJ
Fotografie zrealizowane i wyselekcjonowane przez Weronikę prezentujemy na dwa sposoby:

  • Poniżej miniatury dostępnych wszystkich fotogramów.
  • Ikona z lupą: ZOBACZ FOTO uruchamia galerię w osobnej warstwie z możliwością uruchomienia pokazu slajdów oraż dodatkowo wysłania lub pobrania każdej pojedynczej fotografii. 

Wielkość ilustracji zoptymalizowana jest do udostępniania w internecie. Wersję fotografii w pełnej rozdzielczości do wydruku udostępnimy w innym miescu naszego serwisu.     


 
 


Społeczno-Kulturalny Miesięcznik Internetowy MUTUUSAutorka zdjęć - Weronika Szpucha z klasy 2B naszego LO mimo młodego wieku jest już zawodowym dziennikarzem i fotoreporterem ze sporymi osiągnięciami. Należy do liderów Europejskiej Młodzieżowej Agencji Informacyjnej (eyia.eu) oraz jest fotoreporterm oraz członkiem młodzieżowej sekcji redakcji Miesięcznika Społeczno-Kulturalnego MUTUUS (mutuus.eu). Dostała również nominację do grupy CrEUro - Kraetywny Europejczyk: Pozytywny, Kreatywny, Solidarny (zobacz: CrEUro )


 
Sponsorzy jubileuszu:


 


Serwisy naszej szkoły:

 

 


 

Kontakt:

 

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Gdańsku

VI Liceum Ogólnokształcące im. Obrońców Helu
Gimnazjum nr 6
Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego nr 94

ul. Głęboka 11
80-759 Gdańsk
telefon (Liceum): +48 58-346 38 21
telefon (Gimnazjum): +48 58 346 38 12

fax: +48 58-346 38 21

Tu jesteśmy:

 

 

 

 

 

 

 

Zastępstwa na bieżący dzień. 

Po kliknięciu na kartę zastępstwa wyświetlają sę w osobnej zakładce przeglądarki. Sprawdzaj każdorazowo datę wyświetlanego dnia. W sytuacji braku zastępstw na dany dzień wyświetlają się dane z poprzednich tygodni!!!

 

        

 

 

 

 

Free Joomla! template by Age Themes